• zaposlitev

    Mi delamo s strastjo. Se nam pridružiš?

Senior prodajni inženir
(Češka, Brno)

Opis delovnega mesta:

V naši izpostavi na Češkem iščemo izkušenega, senior prodajnega inženirja za prodajo rešitev strojnega vida podjetjem iz avtomobilske panoge, ki ima izkušnje na podobnem delovnem mestu in v avtomobilski panogi. Dobro znanje angleškega jezika je nujno, znanje nemškega jezika je prednost.

Vaše delo bo obsegalo:

  • vzpostavitev novih stikov, pospeševanje prodaje;
  • evalvacija in tehnična razdelava povpraševanj;
  • priprava ponudb in pogodb;
  • skrb za obstoječe kupce;
  • analize trgov in potreb kupcev;
  • priprave predlogov za nove rešitve in izdelke;
  • priprave poslovnih načrtov in strategij;
  • prenos uporabniških izkušenj na nove produkte in storitve;
  • razvoj prodajnih kanalov in širitev trgov (Nemčija, Češka);
  • promocija podjetja;
  • vodenje evidenc in kazalnikov prodaje;
  • spremljanje predpisov, povezanih s prodajo.

Od vas pričakujemo:

  • Osebnostne lastnosti: Podjetnost, iznajdljivost, komunikativnost, odgovornost, vztrajnost, dinamičnost, pozitiven odnos do dela
  • najmanj VI. stopnjo (I. Bolonjska stopnja) strokovne izobrazbe tehnične smeri;
  • vsaj 7 let izkušenj v B2B prodaji, preferenčno na podobnem delovnem mestu;
  • izkušnje iz avtomobilske panoge so zaželene
  • izkušnje z vodenjem prodaje so prednost
  • splošna računalniška pismenost, prilagodljivost za spoznavanje novih programskih orodij
  • veselje do dela na področju strojnega vida in pripravljenost na nenehno izpopolnjevanje,
  • aktivno znanje angleškega jezika

Kaj nudimo:

  • ustvarjalno in dinamično delo;
  • strokovni in osebni razvoj;
  • možnost nadaljnjega strokovnega izobraževanja in usposabljanja;
  • stimulativno nagrajevanje za zavzetost in uspehe pri delu;
  • dinamično delo v urejenem okolju;

Vse kandidate, ki izpolnjujejo naša pričakovanja, vljudno vabimo, da svoje pisne ponudbe z življenjepisom in ustreznimi dokazili o izobrazbi do vključno 15.06.2018 pošljejo na e-naslov mateja.celcer@kolektor.com .

Vsak projekt je za nas nov izziv.

Kontaktirajte nas!